Голова Запорізької облради Григорій Самардак вітав на Запорізькій землі Державного Секретаря Святого Престолу (Ватикан), Кардинала П’єтро Пароліна

Сьогодні голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак зустрів в аеропорту Запоріжжя державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна.

Візит Його високопреосвященства до Запоріжжя дає старт акції «Папа для України» в нашій країні. У Європі вона стартувала ще навесні — 24 квітня, коли в католицьких церквах Європи пройшов збір на потреби постраждалих від війни в Україні, який Папа Франциск оголосив 3 квітня. Сума зібраних коштів поки не розголошується, проте вже відомо, що сам понтифік зробив значне приватне пожертвування.

Главою технічного комітету розподілу зібраних коштів Ватикан призначив єпископа-помічника Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, мешканця міста Запоріжжя Яна Собіло.

До складу делегації, яка прибула до Запорізького краю, також входять архієреї Римсько-Католицької та Української Греко-Католицької церков та інші вельмишановні особи.

Вітаючи державного секретаря Ватикану кардинала П’єтро Пароліна на запорізькій землі, голова Запорізької облради Григорій Самардак засвідчив повагу і висловив вдячність за те, що Запоріжжя обрано містом старту акції «Папа для України».

Крім Запоріжжя, служителі церкви в рамках акції «Папа для України»  планують відвідати Київ та Львів.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.