Обласна влада, газета «Запорізька правда» і фахівці місії ОБСЄ намітили шляхи співпраці після роздержавлення комунального ЗМІ

Як інформаційні послуги надаватиме Запорізькій облраді газета «Запорізька правда» після роздержавлення та як вибудовуватимуться стосунки органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств із обласною газетою, — ці та інші питання обговорили сьогодні під час робочої зустрічі перший заступник голови облради Єгор Семенков, генеральний директор Української Асоціації Видавців Періодичної Преси  Олексій Погорелов та виконуюча обов’язки головного редактора комунального підприємства «Газета «Запорізька правда» Наталія Зворигіна. Зустріч проходила в рамках  обговорення подальших підготовчих дій до роздержавлення цього засобу масової інформації.

Від ОБСЄ куратором «Запорізької правди», який допомагатиме в процесі роздержавлення, призначено Олексія Погорєлова. Разом з ним редакцією вже проаналізований поточний стан та інформативне наповнення газети, окреслено загальні шляхи до подальших дій.

— Ми вже обговорили стратегічне планування розвитку та загальні напрями діяльності на найближчий час. 21-23 грудня ОБСЄ влаштовує конференцію, де будуть обговорені проблеми роздержавлення. Саме на цій конференції буде презентована наша програма, — розповіла Наталія Зворигіна.

Головний редактор запропонувала в рамках продовження співпраці з обласною радою висвітлювати низку питань, які є найбільш актуальними та цікавими для громади Запорізької області.

Перший заступник голови облради відзначив соціальну вагомість ідеї та наголосив на необхідності висвітлювати діяльність комунальних установ, закладів та підприємств облради.

— У кожній комунальній установі працюють люди, керівники з різним господарським потенціалом. Але всі заклади, установи та підприємства виконують соціальну функцію, і важливо інформувати громадськість про їхню діяльність, про те, які питання виникають та як їх вирішують, — зазначив Єгор Семенков.

За словами куратора від ОБСЄ, найближчим часом буде виокремлено 4-5 тематичних напрямки, які будуть ретельно відслідковуватись редакцією.

— Окреслимо тематичні напрямки для зосередження уваги на важливих для мешканців області проблемах, наприклад, в галузях освіти та медицини. Сьогодні наша робота зосереджена на ретельному плануванні подальших дій, що й буде представлено у програмі, яку будемо презентувати на конференції в грудні, — зазначив Олексій Погорелов.

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.