Керівництво і депутати Запорізької облради взяли участь в обговоренні актуальних питань розвитку регіону

Сьогодні відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області, в якому взяв участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.
Розпочався захід з нагородження грамотами облдержадміністрації. Таку нагороду – за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького регіону отримав і керівник одного з комунальних підприємств обласної ради – генеральний директор «Зеленгоспу» Юрій Гарбер.
Далі учасники засідання попрацювали на питаннями черги денної колегії. Зокрема, говорили про підсумки опалювального сезону 2016-2017 року та підготовку об’єктів соціальної сфери до роботи в наступний осінньо-зимовий період, про хід весняно-польових робіт в області та проведення операції «Врожай-2017», про підсумки навчального 2016-2017 року в області та хід зовнішнього незалежного оцінювання, про стан підготовки до проведення оздоровчого курортного сезону 2017 року на узбережжі Азовського моря та про результати децентралізації в Запорізькій області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
17.05.2017