Чергова обласна «гаряча» лінія стала майданчиком для обговорення питань пенсійного забезпечення запоріжців

Реформування пенсійної системи останнім часом є однією з найбільш актуальних для запоріжців тем. Отримати відповідні роз’яснення та консультації з питань пенсійного забезпечення мешканці Запорізької області мали можливість 14 лютого, в ході спілкування із начальником Головного управління  Пенсійного фонду України в Запорізькій області Анатолієм Казачуком.

У заявників Гуляйпільського, Приморського, Приазовського, Пологівського, Якимівського, Більмацького районів, міста Запоріжжя виникали  питання з приводу того, на скільки та коли зросте пенсія у конкретної людини, на  що  Анатолій Казачук пояснив: у кожної людини - свої особливі обставини, що впливають на розмір підвищення.

Також учасники діалогу скаржились на соціальну несправедливість сучасної пенсійної системи: низький розмір пенсії, неефективну система встановлення окремим категоріям громадян пільгових пенсій та ін.

Лунали зауваження і на недоліки  в  сфері  пенсійного забезпечення.

Майже кожне друге звернення, яке надійшло на пряму лінію, стосувалось перевірки правильності нарахування та перерахунку пенсії, оскільки її розмір після підвищення прожиткового мінімуму залишився незмінним або збільшився всього на кілька десятків гривень.

Впродовж спілкування начальника Головного управління  Пенсійного фонду України в Запорізькій області з громадянами зареєстровано 24 звернення та розглянуто 26 питань. Щодо всіх порушених проблем громадянам були  надані вичерпні фахові роз’яснення. Анатолій Казачук зазначив, що Урядом визначено напрямки реформування пенсійної системи. Вже сьогодні вони   знаходяться в стадії реалізації.

Дата публікації: 
15.02.2017