Окупанти вирішили заборонити дачі — на що чекати мелітопольцям

Оккупанты решили запретить дачи - чего ждать мелитопольцам

Біда прийшла звідки не чекали, чи майже. Рашистська влада відтепер регламентує, коли можна приїжджати на дачу, і навіть як розпоряджатися зібраним урожаєм. З огляду на те, що в Мелітополі багато дачників, болотні заборони торкнуться всіх.

Не секрет, що від рашистського терору багато мелітопольців, яким пощастило мати будиночок у селі, або біля моря, виїжджали саме туди. Щоб перечекати, прийти до тями, або просто відпочити від того, що доводиться спостерігати в місті, заповненому вояками, маразматичною пропагандою, звалищем. гастролерами яких завгодно відтінків шкіри та вдач. Невідомо, що з цього гірше, бо жахливо все…

Тепер така можливість у мелітопольців буде дуже обмежена.

На болотах ухвалили, що на дачах власники можуть жити строго за графіком – у період з 1 квітня до 1 жовтня. В решту часу всі доступні комунікації будуть відключені. Тож межа мрій — приїхати прибрати, наприклад, сніг або город у зимовий час. Це поки що дозволено. Цілодобове проживання з панського плеча можна лише в приватних будинках. Як розділити будинок і дачу, рашисти теж передбачили, щоправда, дуже широке. Так, проживання на постійній основі дозволено у приватних будинках, обладнаних усіма необхідними зручностями та комунікаціями.

дача запрет

Але це ще не все. Долю врожаю дачників також вирішили наперед "згори".

На власників городів чекають штрафи за порушення заборон.

Починаючи з цього літа, контролюючі органи будуть проводити перевірки.

Так, наприклад, надлишки зібраного на дачі або на городі приватного будинку врожаю можна буде продавати лише певним чином. Для цього можна буде використовувати своїх найближчих друзів або родичів, а оголошення можна буде розміщувати в соціальних мережах.

При цьому повністю заборонено продавати таку продукцію на тротуарах або біля узбіччя доріг. Порушникам одразу виписуватимуть штрафи, а весь урожай конфіскують на місці.

Легально реалізувати вирощені плоди можна буде і на спеціальних міських ярмарках, де для цього виділятимуть дачникам місця. Але в такому разі важливо, щоб продукцію вирощували на городі не більше 50 соток. Як проходитиме перевірка соток, виділення місця на ярмарку, збір податків у продавців через соцмережі чи доказ, що надлишком умовних помідорів торгує близький родич, рашисти не уточнюють.

Так само незрозуміло, як довести перевіряючим, що, наприклад, у лютому, ви приїхали на дачу подихати чистим повітрям або подумати про вічне, а зовсім не задумали крамольно ночувати у власному житлі.

Знаючи, як місцеві гауляйтери беруть під козирок укази згори, не здивуємося, якщо мелітопольським дачникам, зовсім скоро не поздоровиться. Тим більше що дачний сезон розпочнеться з дня на день.

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя