Запорізька обласна рада постійно дбає про забезпечення комфортних умов для пацієнтів і медперсоналу обласної клінічної лікарні (Відео)

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко побував із робочою поїздкою в комунальній установі «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

Сьогодні цей заклад є флагманом охорони здоров’я нашої області. У свою чергу, це наділяє колектив лікарні значною відповідальністю і обов’язками.

У рамках робочої поїздки увага Владислава Марченка була акцентована на найактуальніших проблемних питаннях функціонування лікарні. По-перше, заступник голови обласної ради побував на проблемному об’єкті – в харчоблоці. 25 вересня 2007 року цей об’єкт почали реконструювати і до цих пір його реконструкцію не завершено. Це при тому, що обласна лікарня тричі в день годує 800 своїх пацієнтів, «плюс» 60 пацієнтів ендокринного диспансеру. 

Другий проблемний об’єкт, на який звернули увагу учасники робочої поїздки, – це перехід між корпусами лікарні. Цей об’єкт бере початок у 1986 році. Як і харчоблок, добудова переходу – це сфера відповідальності управління капітального будівництва Запорізької ОДА. Бездіяльність чиновників облдержадміністрації не дозволяє запустити перехід в експлуатацію. Через це ускладнюється комунікація, логістика і спілкування між спеціалістами лікарні, пацієнтами і їхніми родичами, між корпусами лікарні.

Як повідомив головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні Ігор Шишка, найскладнішими і найгострішим моментом у цьому є те, що в діагностичний центр пацієнтів везуть у безсвідомому стані, їх супроводжують реаніматологи, анестезіологи. І транспортувати пацієнтів доводиться вулицею, незалежно від погоди. 

Крім того, Владислав Марченко ознайомився з роботою двох клінік, які функціонують на базі обласної клінічної лікарні і знаходяться в стадії потужної реконструкції. Це - клініка офтальмології, де зусиллями адміністрації лікарні, наукових працівників і практичної охорони здоров’я за останній рік досягнуто динаміки практично на рівні екстремальної.

- Ми побачили, наскільки потрібні людям ми і наші послуги, - розповідає головлікар. – Сьогодні ми маємо клініку, яка реалізує програму Запорізької обласної ради «Назустріч людям», де безкоштовно встановлюються кришталики ока при проблемах зору. При глаукомі медики Запорізької обласної клінічної лікарні встановлюють безкоштовну сучасну дренажну систему, яка в жодному іншому лікувальному закладі не буде безкоштовною.

- Сьогодні колектив лікарні докладає грандіозних зусиль і коштів зі спецфондів для того, щоб ця клініка і взагалі лікарні діяла і розвивалася. І, безперечно, Запорізька обласна рада буде робити все від нас залежне для покращення умов роботи медперсоналу і лікування наших земляків. Щоб усе було гармонійно, комфортно і з максимальним коефіцієнтом корисної дії, - наголосив у підсумку Владислав Марченко.

Дата публікації: 
17.02.2017