Запорізька регіональна рада підприємців допомагає бізнесменам регіону налагодити цивілізовані форми роботи в умовах оновлення податкового законодавства

Підприємці Запорізької області отримали слушні «підказки» для прийняття управлінських рішень у зв’язку з суттєвим оновленням законодавства. Про зміни в податковому законодавстві під час засідання Запорізької регіональної ради підприємців, яку очолює депутат Запорізької облради Денис Коротенко, розповіла голова громадської організації «Центр медіації та еккаунтингу «Точка зору» Лариса Церетелі. Так, доповідачка поділилася планом перевірок на 2017 рік, розповіла про відповідальність керівників приватних підприємств за порушення трудового законодавства, про штрафні санкції за затримку виплати заробітних плат.

Крім того, під час засідання Запорізької регіональної ради підприємців йшлося про перевірки суб'єктів підприємницької діяльності та складності в отриманні електронних ключів Державної фіскальної служби на території Запорізької області. А керівник громадської організації «Асоціація агротуризму Запорізького краю» Борис Ігнатко розповів про перспективи розвитку зеленого туризму в області.

Дата публікації: 
15.02.2017