Зеленський незадоволений доповідями двох міністрів

Зеленский недоволен докладами двух министров

Президент України Володимир Зеленський заявив, що був не задоволений доповідями двох міністрів відносно ситуації зі скандалами МСЕК. Про це він розповів під час вечірнього звернення 22 жовтня.

Глава держави наголосив, що в Україні має бути персональна відповідальність та кадрові рішення через ситуацію зі скандалами щодо МСЕК. Зокрема, наразі буде відбуватись повний аудит пенсій та інших нарахувань усім посадовцям, які організували собі інвалідності.

Зеленський заявив, що заслухав сьогодні доповіді щодо цієї ситуації від міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, та міністра соціальної політики України Оксани Жолнович.

"Були, на жаль, дуже непереконливі доповіді міністра охорони здоров’я України та міністра соціальної політики України. Окремо треба пройтися по всіх горизонталях місцевої влади", — зазначив Зеленський.

https://ua.korrespondent.net/ukraine/4725444-zelenskyi-nezadovolenyi-dopovidiamy-dvokh-ministriv

 

Джерело

Новини Запоріжжя