У мережі показали ціни на сезонні овочі та фрукти в окупованому Мелітополі

В сети показали цены на сезонные овощи и фрукты в оккупированном Мелитополе

Можна скільки завгодно розмірковувати на тему дорогих "привезених" до Мелітополя продуктів. Але коли мова заходить про те, що росте на Мелітопольщині, шок від цін виправдати неможливо нічим.

Так, вартість сезонних овочів і фруктів на мелітопольських ринках позамежна. Таке враження, що при окупантах вони просто не хочуть рости. Капуста продається за 50 рублів за кілограм. Стільки ж коштує кілограм елементарних кабачків у середині червня.

Персик у Мелітополі поки що явно привезений. Ціна за кілограм — 220-250 рублів. Зверніть увагу, що стільки ж у Мелітополі коштує кілограм мелітопольської черешні. Саме той випадок, коли тавтологія вкрай важлива…

За словами мелітопольців, черешні на ринках практично немає, на ринку навпроти "Шахової школи" за неї просять 300 рублів за кг, на ярмарках трохи дешевше. Утім, з огляду на масштаби крадіжки нашого солодкого символу і дикий неврожай черешні, дивуватися не доводиться.

За склянку малини в Мелітополі просять 250 рублів. Вартість огірків в окупації варіюється між 60 і 80 рублями за кілограм. Рожеві помідори відпускають по 110 рублів за кілограм. Загалом, насититися вітамінами нині в Мелітополі можуть собі дозволити не всі і не кожен.

Цікаво, що ціни на фрукти й овочі на підконтрольній Україні території, навіть під обстрілом убогих, дещо нижчі. Але на те він і "русский мир", щоб обходитися у всіх сенсах дорого…

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя