
Фото: Дональд Трамп (Getty Images)
У неділю, 22 листопада, Сполучені Штати, Україна та Європейський Союз проведуть консультації щодо нового «мирного плану» Дональда Трампа.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN і Sudostschweiz.
За даними CNN, міністр армії США Ден Дрісколл разом із командою сьогодні зранку прибули до Женеви (Швейцарія), де має відбутися низка зустрічей з високопосадовими представниками України для обговорення подальших кроків на шляху до врегулювання.
Джерело видання уточнило, що завтра до переговорів долучаться держсекретар США Марко Рубіо та спецпредставник Трампа Стів Уіткофф.
«Мета полягає в тому, щоб узгодити формулювання до зустрічі президента України Володимира Зеленського з президентом США Дональдом Трампом», — наголосив співрозмовник.
Tим часом Sudostschweiz також підтверджує, що переговори щодо мирного плану Трампа відбудуться в Женеві. Reuters повідомляє, що участь у зустрічі візьмуть радники з нацбезпеки Франції, Великої Британії та Німеччини, а також представники США і України.
Українську сторону представлятимуть керівник Офісу президента Андрій Єрмак і міністр оборони Рустем Умеров. Від США очікуються Ден Дрісколл, Стів Уіткофф та Марко Рубіо.
Окремо джерело CNN зазначило, що запланована й зустріч між американською та російською делегаціями для обговорення запропонованого плану. За словами чиновника, вона «пройде швидко», але не в Женеві. Місце та дату він не розкрив.
