Рашисти хочуть ще більше спотворити центральну площу Мелітополя.

Рашисты хотят еще больше изуродовать центральную площадь Мелитополя

До окупації площа Перемоги була одним із найулюбленіших місць відпочинку мешканців та гостей Мелітополя. Після приходу "визволителів" усе змінилося.

Ще в перші тижні захоплення регіону окупаційна влада почала спотворювати центр міста. Під покровом ночі рашисти зняли з флагштока український прапор та повісили на його місце червоний прапор. А на арку наклеїли георгіївську стрічку та орден "Перемога".

Але це, як виявилось, був лише початок. Наразі так званий губернатор Запорізької області Є.Балицький та самопроголошена мерша Г.Данільченко активно обговорюють черговий благоустрій площі Перемоги. Зокрема гауляйтери планують встановити там стелу "місто військової слави". Поставити її хочуть на місці знесеного російськими фашистами пам'ятника Шевченку.

– Галина Вікторівна, як голова адміністрації міста та голова регіонального відділення Російського військово-історичного товариства у Запорізькій області, ухвалила проект, розроблений та повністю влаштовуючий своєю концепцією, – зазначив Є.Балицький.

Нагадаємо, у листопаді минулого року президент росії путін присвоїв захопленому військовими рф Мелітополю це так зване звання "міста військової слави".

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя