На Мелітопольщині виходять на маршрути автолавки — кому їх здали в оренду

На Мелитопольщине выходят на маршруты автолавки - кому их сдали в аренду

У телеграм-смітниках рашистів з'явилася новина про те, що в окупованій Мелітопольщині розпочинають роботу автолавки.

Ці пересувні кіоски ні що інше, як "привіт, СРСР" завезли в Мелітополь за розпорядженням кремлівського диктатора. Їхнє завезення в окупації рашисти пояснюють необхідністю постачання прифронтових регіонів. Нібито автолавки допоможуть у забезпеченні продуктами харчування та товарами першої необхідності мешканців прифронтових територій і віддалених населених пунктів.

Мовляв, вони необхідні для підвезення продуктів за прийнятними цінами до лінії бойового зіткнення. Тобто все в дусі окупантів, спочатку розв'язати криваву війну, а потім героїчно всіх рятувати. Попередньо вони до небес підвищили місцеве на ринках Мелітополя і спровокували цілу хвилю з термінового продажу батискафів.

За словами місцевих підприємців, оренда в окупації збільшилася раптом і відразу на 150%. І поки підприємці змушені позбуватися батискафів і перебувають у шоці при погляді на квитанції за місцеве, рашисти без діла не сидять. Вони повідомляють, що автолавки, отримані Запорізькою областю, благополучно пройшли реєстрацію в МРЕВ, і нарешті розподілені між суб'єктами малого підприємництва і виходять на маршрути.

Передали автолавки в оренду торговельним мережам, підприємствам харчової промисловості — таким, як:

  • ТОВ "Мера",
  • ТОВ "Мелітопольський молочний завод",
  • ТОВ "Бердянські ковбаси",
  • ТОВ "Азовський хлібець",
  • Торговий дім "Вакула"
  • ДУП "Курорти Запоріжжя"
  • ДУП "Державний зерновий оператор"
  • і всього лише п'яти підприємцям.

Нібито вони виїжджатимуть у прифронтові райони не рідше ніж двічі на тиждень і продаватимуть низку продуктів харчування за соціальними цінами. Що таке соціальна ціна, втім, не знають і в Мелітополі, а патруль цін рашистів — це всього лише показуха на камеру. Ціни в захопленому регіоні вкрай високі.

А ринки тут поступово витісняють, ділять сферу впливу та отримують відкати. Після того, як окупаційна влада дала добро на демонтаж частини Кіровського ринку в Мелітополі, та сама доля, схоже, очікує і Ризький ринок у мікрорайоні. Така сама доля спіткала ринки в інших містах захопленої частини Запорізької області.

— Я думала, що тільки в Приморську адміністрація ніяк не реагує на наш ринок. Відключили світло за борги. Хоча з підприємців збирали гроші за електроенергію. Де поділися 280 000 рублів в адміністрації не знають. ГУП Ринки Запоріжжя теж годують нас обіцянками. Народ у нас терплячий, але терпіння вже закінчується.

Невгамовна жадібність окупаційної влади очевидна і, як наслідок, підвищення оплати місцевого. Усі ринки на окупованій частині Запорізької області гауляйтер Є. Балицький заради власної вигоди вирішив підім'яти під себе. Для цього створили так зване державне унітарне підприємство ДУП "Ринки Запоріжжя" з центральним офісом у Мелітополі. Нині заміна підприємців автолавками йде повним ходом, що стане для команди Є. Балицького куркою, яка несе золоті яйця.

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя