
У Запоріжжі впала дитина з вікна, фото Нацполіція Запоріжжя
Нещодавно в одному з районів міста Запоріжжя сталася трагедія — з вікна четвертого поверху випала трирічна дівчинка. За попередніми даними, дитина залізла на підвіконня біля відчиненого вікна та сперлася на москітну сітку, яка не витримала навантаження.
Наразі дівчинка перебуває у лікарні, а слідчі відкрили кримінальне провадження та з’ясовують усі обставини події.
Читайте також: Здавала в аренду власну дитину: у Запоріжжі засудили матір, яка торгувала сином
Із настанням теплої пори року в Запоріжжі зростає кількість нещасних випадків, пов’язаних із падінням дітей з вікон. Правоохоронці наголошують: особливу небезпеку становлять відчинені вікна та москітні сітки, які не здатні витримати вагу дитини і створюють лише ілюзію захисту.
У зв’язку з цим працівники ювенальної превенції закликають батьків бути максимально уважними та дотримуватися елементарних правил безпеки: не залишати дітей без нагляду біля відчинених вікон і балконів, не покладатися на москітні сітки, не ставити біля вікон меблі, які можуть допомогти дитині залізти на підвіконня, а також встановлювати спеціальні блокатори чи фіксатори.
Правоохоронці підкреслюють, що навіть коротка відсутність контролю може призвести до тяжких наслідків, тому відповідальність за безпеку дітей повністю лежить на дорослих.
🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.
Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.
Підтримати редакцію
Джерело
