В окупованому Мелітополі погрожують саджати до в’язниці за «стародавні» лайки в соцмережах

В оккупированном Мелитополе грозят сажать в тюрьму за “древние” лайки в соцсетях

Мешканцям Мелітополя час від часу не легше — окупанти напередодні президентських "виборів" влаштовують уже формений терор навпіл зі знущанням.

Ще один убивчий законопроєкт, що дає змогу силовикам у Мелітополі абсолютно зірватися з ланцюга, надійшов нещодавно до держдуми рф. Він спрямований на "зміну порядку обчислення строків давності для притягнення до адміністративної відповідальності за лайки, коментарі та пости в Інтернеті.

Це зроблено для того, щоб притягати до відповідальності навіть за "древній" пост. За умови, що співробітники правоохоронних органів виявили його тільки зараз.

Тобто, термін давності притягнення до відповідальності починає не з дня появи публікації (лайка, коментаря), а з дня його виявлення.

Подібна ініціатива остаточно розв'яже окупантам руки. Адже якщо раніше так-сяк, але "законів" намагалися дотримуватися, то зараз — і абсолютно законно — усілякі прокуратури та слідчі комітети можуть запроторити за ґрати навіть через лайк п'ятирічної давності.

Думається, що в силовиків уже накопичено чимало таких "справ". Їм дадуть хід напередодні президентських "виборів" — щоб показати бункерному, як на "нових" територіях із тероризмом борються.

Заодно, до речі, можуть влаштувати і розправу над неугодними "своїми". Хіба мало, які вказівки напередодні перепризначення царя спустять із Кремля.

…Спочатку людей, які залишилися в окупації, рашисти "добивали" по-крупному. Можна згадати основні, так би мовити, "віхи великого шляху".

Насамперед окупанти, звісно ж, примусили всіх мелітопольців узяти собі паспорт рф. Багато хто тримався до останнього, проте життя без "курячого аусвайса" ставало просто нестерпним. Навіть верифікація в інтернеті без паспорта рф буде неможлива.

Те саме стосується і поліса обов'язкового медичного страхування (ОМС). До певного часу без нього можна було обійтися, проте незабаром без ОМС у лікуванні відмовлятимуть навіть дітям.

А ще з 1 січня в рф підняли призовний вік — причому відразу до 30 років. Звісно, на забій насамперед кидатимуть жителів окупованих територій.

Також з нового року в Мелітополі з'явився "клуб батьків" — організація, яка декларує боротьбу за традиційні сімейні цінності, а насправді буде буквально примушувати жінок… народжувати побільше дітей.

Якщо ви думаєте, що такий розвиток подій неможливий — даремно. Адже недарма в аналогічних "філіях" по всій росії у складі керівництва є і поліція, і представники федеральної служби виконання покарань, і військові прокурори, і керівники "Юнармії".

Одним словом, незабаром у Мелітополі може початися таке, що й не кожному Оруеллу в страшному сні насниться…

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя