Російські посадовці відзвітувалися на події ночі, що минула.
Мовляв, "українські БПЛА" намагалися атакувати нафтобазу у Воронезькій області, повідомив губернатор Александр Гусєв.
За попередньо інформацією, незначно пошкоджено резервуари з паливом, загоряння не допущено. Постраждалих немає, додав губернатор.
А в Курську вночі вила сирена.
"Сили ППО збили" 5 "українських безпілотників літакового тип"у над Курською областю, повідомив губернатор Олексій Смірнов.
https://tsn.ua/svit/rosiyani-poskarzhilisya-na-potuzhnu-ataku-bezpilotnikiv-vnochi-2599848.html
