Росіяни поскаржилися на потужну атаку безпілотників вночі

Россияне пожаловались на мощную атаку беспилотников ночью

Російські посадовці відзвітувалися на події ночі, що минула.

Мовляв, "українські БПЛА" намагалися атакувати нафтобазу у Воронезькій області, повідомив губернатор Александр Гусєв.

За попередньо інформацією, незначно пошкоджено резервуари з паливом, загоряння не допущено. Постраждалих немає, додав губернатор.

А в Курську вночі вила сирена.

"Сили ППО збили" 5 "українських безпілотників літакового тип"у над Курською областю, повідомив губернатор Олексій Смірнов. 

https://tsn.ua/svit/rosiyani-poskarzhilisya-na-potuzhnu-ataku-bezpilotnikiv-vnochi-2599848.html

Джерело

Новини Запоріжжя