Рашисти в Мелітополі дісталися до землі — що придумали

Рашисты в Мелитополе добрались до земли - что придумали

Окупантам явно мало віджатого житла і будівель. Тепер вони взялися за землю. Щоб знизити градус невдоволення обіцяють проводити кадастрові роботи за рахунок бюджету.

Знаючи жадібність окупантів, нескладно припустити, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Списки віджатого житла вражають уяву. Дорвавшись до влади, вони відбирають для заселення настрою не тільки окремі квартири і будинки, а й багатоповерхівки цілком.

Тепер у Телеграм-смітниках окупантів мусується нова "історія" — проведення комплексних кадастрових робіт. Підкреслюється, напевно, для більшої важливості і заспокоєння мелітопольців, що кадастрові роботи будуть проводитися в рамках державної програми рф "Національна система просторових даних". Назву, звісно, підібрано максимально близько всіляко. Стартували роботи 15 лютого і завершаться 1 жовтня.

Повідомляють, що кадастрові роботи дають змогу уточнити місце розташування земельних ділянок та об'єктів нерухомості. Щоб заманити погляд, згадується, що платити ні за що не потрібно, і кадастрові роботи, мовляв, гарантують реєстрацію на об'єкт нерухомості в Росреєстрі за власником позачергово.

Ось тільки мелітопольці за два роки окупації, вже, на жаль, на досвіді, і прекрасно розуміють, що слідом за житлом, рашисти взялися за землю. І нічого хорошого від цього чекати не варто. До речі, не варто забувати, що угоди про продаж в окупації вважаються недійсними не тільки в українському правовому полі, а й навіть у російському. Нещодавно в одному з рашистських пабліків поставили запитання, чи може власник землі в окупованому місті продати земельну ділянку за наявності лише українських документів. На що було отримано негативну відповідь.

Тобто охочих купити умовний будинок біля моря поменшає навіть серед росіян, у яких різко звузилося коло продавців, та ще й право власності доведеться доводити в окупаційних судах. Безумовно, на віджимання землі це ніяк не вплине. Рашисти явно не мають наміру ділитися доходом із реальними власниками. І чергова "національна система просторових даних" — це тільки підтверджує…

Нагадаємо, раніше мешканці Мелітопольщини повідомляли, що "Державний зерновий оператор" вимагає пайовиків укласти угоду про намір укладення Договору оренди землі лише з ним (ДУП ДЗО), що є неодмінною умовою виплати орендної плати.

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя