
Ілюстративне фото: у російському Ставрополі пролунав вибух (Getty Images)
У місті Ставрополь 22 жовтня відбулася гучна спецоперація української розвідки, в результаті якої було ліквідовано трьох військовослужбовців РФ.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Головне управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook.
За даними ГУР, ліквідувати трьох десантників із 247-го Кавказького козацького полку ВДВ Росії вдалося за підтримки сил Руху визволення Кавказу.
“Гучна подія сталася поблизу контрольно-пропускного пункту військової частини №54801 у самому центрі Ставрополя (вулиця Сєрова, 533)”, — зазначили у розвідці.
У ГУР нагадали, що військовослужбовці 247-го Кавказького козацького полку брали активну участь у війні проти України ще з 2014 року та причетні до низки військових злочинів після початку повномасштабного вторгнення РФ.
