Відбувся спільний вебінар ДПС та ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» щодо застосування РРО

Застосування реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій – тема спільного вебінару, який провели ДПС та громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерській клуб».

Фахівці ДПС надали відповіді на питання, які надійшли від головних бухгалтерів підприємств щодо особливостей застосування РРО/ПРРО у різних сферах господарської діяльності.

Зокрема, розглядались окремі аспекти використання РРО/ПРРО субʼєктами  господарювання, які займаються інтернет-торгівлею та продають товар на умовах післяплати, торгують на маркетплейсах, здійснюють продаж за передоплатою. Представники ДПС розʼяснили вимоги до формування Z-звітів, заповнення фіскальних чеків, а також поінформували про інші питання проведення розрахункових операцій.

Представники ГО «Всеукраїнський бухгалтерській клуб» у свою чергу зазначили важливість проведення таких заходів, оскільки це дає можливість застосовувати на практиці актуальну та достовірну інформацію.

Нагадуємо, що для оперативної комунікації з бізнесом в органах ДПС діють комунікаційні податкові платформи. Отримати розʼяснення також можна за телефонами «гарячих ліній» та у Контакт-центрі ДПС.

Крім того, на вебпорталі ДПС функціонує розділ «Онлайн-навчання», в якому зібрано корисну для платників інформацію щодо оподаткування. Розділ розміщено за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya.

Источник

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя