З нагоди державного свята обласна рада відзначила досягнення запорізьких спортсменів

За значні досягнення в спорті та підвищення іміджу України на міжнародній спортивній арені нагороди отримали Вадим Зубов, майстер спорту України міжнародного класу, тренер вищої категорії з веслування академічного та майстер спорту України міжнародного класу Лариса Жалінська.

Заслужені нагороди від імені голови Запорізької обласної ради Олени Жук та депутатського корпусу спортсменам вручив депутат облради Станіслав Чередніченко.

— Це люди, якими ми пишаємось, на яких ми рівняємось. Попри війну та складну безпекову ситуацію вони віддані своїй справі, працюють заради розвитку спорту в Запорізькій області, популяризації фізичної культури та здорового способу життя. А їх чисельні здобутки, певен, це лише частина тих досягнень, які ми ще побачимо від спортсменів та їх вихованців, — зауважив Станіслав Чередніченко.

Вадим Зубов поєднує тренерську та наукову діяльність. Він очолює інститут здоров’я, спорту і туризму імені Тетяни Самоленко Класичного приватного університету, доктор філософських наук, професор кафедри теоретичних основ фізичного та адаптивного виховання, має чисельні наукові здобутки. Разом з тим не полишає улюблену справу, обіймає посаду тренера вищої категорії відділення веслування академічного КЗ «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» ЗОР. Його відзначено Орденом за заслуги перед Запорізьким краєм III ступеня. Нагороду йому вручили в присутності ректора КПУ Віктора Огаренка  та колег.

Чемпіонка України з веслування академічного Лариса Жалінська, яка неодноразово підтверджувала високий рівень майстерності, виборюючи перемоги в престижних змаганнях з веслування, сьогодні служить у 23-й бригаді охорони громадського порядку «Хортиця» Національної гвардії України. Почесну грамоту Запорізької обласної ради їй вручили за участі директора ШВСМ Олексія Гацулі.

Вітаємо спортсменів з нагородами та бажаємо чергових перемог на спортивній ниві.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Источник

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя