Зеленський відреагував на міру запобіжного заходу для Коломойського

Зеленський відреагував на міру запобіжного заходу для Коломойського -

Зеленський відреагував на міру запобіжного заходу для Коломойського — фото: ukrinform.ua

Президент України після вибору запобіжного заходу Коломойському заявив, що після війни війни в Україні будуть інші правила.  

У своєму вечірньому зверненні в суботу, 2 вересня президент України Володимир Зеленський після обрання міри запобіжного заходу для олігарха Ігоря Коломойського заявив, що далі буде «Україна інших правил».

Глава держави сказав, що українці захистять свою державу і повернуть свободу своїй землі.

— Я дякую українським правоохоронцям за рішучість довести до справедливого результату кожну — кожну зі справ, які десятиліттями гальмувались. Закон повинен працювати, — резюмував глава держави.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.

Зеленський заявив, що кожен відчує, що це буде Україна інших правил. Кордони — ті самі. Демократія — така ж бурхлива. Свобода — одна з найбільших у Європі.

Президент України підкреслив, що ці якості реалізуються «точно без багатолітнього «як завжди» щодо тих, хто «грабував Україну та ставив себе вище, ніж закон і будь-які правила».

Нагадаємо, раніше RADA.zp.ua розповідав, що СБУ оголосила відомому бізнесмену Ігорю Коломойському про підозру у відмиванні грошей та шахрайстві. Триває розслідування.

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя