Меню для вагітних

Щоб вагітність протікала нормально, в першу чергу, слід звернути увагу на харчування. Воно повинно бути збалансованим і раціональним.Многіе вагітні, щоб не нашкодити своїй фігурі, намагаються дотримуватися дієти, і обмежують себе в харчуванні. Але це неправільно.Беременной необхідно харчуватися кілька разів на день. Навіть, якщо вона працює в офісі, що можна, наприклад, замовити гарячі обіди в офіс. Зробивши таке замовлення, про обід вже не варто турбуватися. Служба доставки в призначений час доставить гарячу свіжу їжу прямо в офіс. Це дуже вигідно і зручно, особливо, для майбутньої мами.

Меню для вагітної повністю залежить від її розпорядку дня і, звичайно ж, роду занять. Але все одно, вагітна повинна харчуватися не менше чотирьох разів день.

Перший сніданок — о 8 годині;

Другий сніданок — о 11 годині;

Обід — о 14 годині;

Вечеря — о 19 г.

Можливо також опівдні випити свіжозроблений сік з печивом або ж стакан нежирного молока. А найкраще з’їсти свіжі фрукти. Перед сном можна випити склянку кефіра.Прі складанні меню для вагітної, слід пам’ятати про те, що будь-яка їжа і будь-який продукт повинен бути корисним для формування майбутньої дитини. Тому необхідно збільшити споживання корисних продуктів, а таких продуктів, як кава, копченості, соління слід зменшити. Звичайно ж, їжа завжди повинна бути свежей.В меню вагітної повинні обов’язково входити такі продукти як курага, мед, картопля, хліб зерновий. Дуже корисні будуть суп з овочів з крупою або макаронами, картопля тушкована з нежирної заправкою зі сметани, котлети і зрази з курки або яловичини. І, звичайно ж, свіжі овочі і фрукти.