Зеленський вимагає рішучої відповіді світу на удар по Яровій: РФ має відчувати біль

Зеленский требует жесткой реакции мира на удар по Яровой: РФ должна чувствовать боль

Фото: Володимир Зеленський, президент України (president.gov.ua)

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародну спільноту дати жорстку реакцію на черговий теракт Росії, цього разу проти мирних мешканців села Ярова. Він наголосив, що поки що тиск на агресора недостатній.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення глави держави.

За словами Зеленського, російські війська свідомо завдали удару саме по тим, хто отримував пенсії. "Во время атаки на Яровую россияне точно знали, куда бьют, и точно видели, что удар нацелен на гражданских — обычных пенсионеров, которые получали пенсии". Станом на зараз підтверджено загибель 24 осіб і поранення ще 19 людей.

Глава держави підкреслив, що ця трагедія – лише одна з численних атак, які Москва щодня спрямовує проти мирних українців.

"Росіяни продовжують вбивати і жахливо, що немає достатньо сильної реакції глобальних суб'єктів. Саме це Путін (російський диктатор Володимир Путін — ред.) сприймає як дозвіл воювати далі — якщо немає сильного тиску, якщо немає достатньо сильних дій у відповідь. Російська економіка, російська держава повинні відчувати біль щоразу, коли вбивають, щоразу, коли завдають таких ударів", — наголосив Зеленський.

Він також зауважив, що без нових санкцій прогресу у дипломатії та спробах зупинити війну не буде. Тиск на військову машину Кремля, за його словами, вже занадто довго залишається недостатнім.

Джерело

Новини Запоріжжя