Зеленський пропонує законодавчо прирівняти корупцію до держзради

Зеленский предлагает законодательно приравнять коррупцию к госизмене

У військовий час необхідно корупцію прирівняти до державної зради. Така ініціатива не може діяти постійно у суспільстві, але на військовий час – це допоможе.

Таку думку висловив президент України Володимир Зеленський в ексклюзивному інтерв'ю Наталії Мосейчук.

"Якщо ти хочеш побороти скажімо так "місцеву бруківку", то я не можу боротися з бруківкою у кожному місці. Є фундаментальні рішення, на них я звертаю увагу. Наприклад, я поставив задачу законодавчо щодо прирівняння корупції до державної зради на військовий час. Я розумію, що така зброя не може діяти постійно в суспільстві, але, думаю, на військовий час – це допоможе. Чи підтримає це законодавець, я не знаю, але я точно запропоную, тому що ми розвиваємо демократичне суспільство. Дуже важливо не прикручувати гайки і не дивитись кожного разу на той чи інший гострий, кричущий випадок. Ми повинні запроваджувати системні речі", — зазначив президент.

На думку Зеленського, це буде дуже серйозний інструмент для того, щоб посадовці навіть не думали про незаконне збагачення.

"Але це не розстріл, це не сталінізм. Якщо є докази – людина повинна бути за ґратами. Я думаю, що парламент це отримає (законопроєкт – ред.) у найближчий тиждень, і далі гра на боці парламенту вже", — підсумував президент.

https://tsn.ua/exclusive/pid-chas-viyni-treba-zakonodavcho-pririvnyati-korupciyu-do-derzhavnoyi-zradi-zelenskiy-2398447.html

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя