У Мелітополі рашисти змінили школярам рідну мову

В Мелитополе рашисты изменили школьникам родной язык

Епопея з вивченням української мови в захоплених рашистами мелітопольських школах триває. 

У червні цього року росіяни з барського плеча дозволити школярам зі "звільнених" територій Запорізької та Херсонської областей вивчати рідну мову, якою самі ж назвали українську.

Напередодні нового навчального року фейковий міністр освіти Запорізької області Олена Шапурова заявила, що 46% дітей у школах висловили бажання вивчати українську мову як рідну. Зрозуміло, що реальна цифра значно вища, але й цей показник не влаштував інших рашистів.

Виправдовуватися за свою колегу за держзраду довелося співробітниці окупаційної адміністрації Якимівки Оксані Навроцькій. Зрадниця сказала, що таких учнів просто не може бути 46%. Мовляв випадкова вибірка показала 2,5-5%. 

Розпочався навчальний процес, і батьки школярів почали запитувати в класних керівників, кому з дітей ходити в які кабінети на предмет "Рідна мова і література", адже хтось обрав російську, а хтось — українську.

— Відповідь була чітка й однозначна: "Приходити всім! Рідна мова — це російська мова. Хто обрав українську, у тих буде можливість відвідувати факультатив у позаурочний час", — розповідають городяни про ситуацію в одній із мелітопольських шкіл.

Недовго музика грала, як то кажуть. Як виявилося, дозвіл на вивчення української мови в захоплених школах був черговою показухою рашистів, не більше того.

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя