Токаєв підписав закон про заборону «ЛГБТ-пропаганди» в Казахстані

Токаев подписал закон о запрете «ЛГБТ-пропаганды» в Казахстане

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв затвердив закон, яким у країні вводяться обмеження на поширення інформації, що стосується так званої «нетрадиційної сексуальної орієнтації». Повідомляє Корреспондент.net.

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Критики документа звертали увагу, що формулювання поправок фактично повторюють положення російського закону про «заборону ЛГБТ-пропаганди серед дітей», ухваленого у РФ ще у 2013 році.

Згідно з підписаним законом, у Казахстані забороняється поширення в публічному просторі, засобах масової інформації, телекомунікаційних мережах та на онлайн-платформах матеріалів, які містять пропаганду педофілії та нетрадиційної сексуальної орієнтації.

За розміщення або поширення контенту з ознаками ЛГБТ-пропаганди передбачено адміністративний штраф у розмірі 20 місячних розрахункових показників (78 640 тенге, близько 150 доларів). У разі повторного порушення протягом року штраф зростає до 40 МРП (157 280 тенге, приблизно 300 доларів) або може бути призначено адміністративний арешт строком до десяти діб.

Як повідомляє Orda.kz, влада Казахстану пояснює необхідність таких обмежень «захистом дітей від інформації, що шкодить їхньому здоров’ю та розвитку».

🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.

Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.

Підтримати редакцію
Джерело

Новини Запоріжжя