СБУ оголосила про підозру ще п’ятьом поліцаям-зрадникам, які фабрикували справи проти українців на Мелітопольщині

СБУ объявила о подозрении еще пяти полицаям-предателям, фабриковавшим дела против украинцев на Мелитопольщине

Служба безпеки встановила особи ще п'яти колаборантів, які вступили до створеного агресором «головного управління МВС Росії по Запорізькій області».

У лавах російського карального органу вони виконували завдання Москви щодо поширення кремлівського режиму та придушення руху опору на тимчасово захопленій частині регіону.

Серед ідентифікованих колаборантів мешканці Якимівського та Михайлівського районів, які добровільно пішли на співпрацю з окупантами та погодились стати співробітниками у районних «райвідділах» псевдоустанови.

Перебуваючи на «посадах», вони брали участь у незаконних затриманнях та ув'язанні місцевих жителів, які чинили проти оккупантів.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантам про підозру за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність)

  • Садовому О.П. він добровільно зайняв посаду поліцейського 1-го відділення окремого взводу патрульно-постової служби у незаконному правоохоронному органі, створеному на території тимчасово окупованого смт. Михайлівка
  • Дзюбі О.В. він добровільно зайняв посаду тимчасово виконуючого обов’язки заступника командира окремого взводу патрульно-постової служби у незаконному правоохоронному органі, створеному на території тимчасово окупованого смт. Михайлівка
  • Декову К.О. він добровільно вступив до лав незаконного правоохоронного органу, створеного на території тимчасово окупованого смт. Якимівка
  • Калмикову Ю.О. він добровільно вступив до лав незаконного правоохоронного органу, створеного на території тимчасово окупованого смт. Якимівка Мелітопольського району Запорізької області
  • Бучакчийському В.О. посада «участкового уполномоченного полиции отдела участковых уполномоченных полиции по делам несовершеннолетних отдела полиции №1» у незаконному правоохоронному органі — «УВД №1 по г. Бердянск и Бердянскому району»

Наразі зловмисники переховуються від правосуддя в захоплених районах на півдні України.

Втім, співробітники СБУ знають про місця перебування ворожих поплічників і проводять комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти нашої держави.

Розслідування проводили співробітники СБУ у Запорізькій області за процесуального керівництва органів прокуратури.

Нагадаємо, у Мелітополі СБУ повідомила про підозру головному лікарю, який перейшов на бік окупантів.

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя