На Мелітопольщину везуть сукні та фартухи — залишилося провести курси з в’язання комірців і манжетів

На Мелитопольщину везут платья и фартуки - осталось провести курсы по вязанию воротничков и манжетов

Окупанти планомірно перетворюють Мелітополь на пекельну філію СРСР. Батьки в чатах цілком серйозно обговорюють, де купити сукні та фартухи до школи…

Сюр із паралельного всесвіту — інакше реалії Мелітополя в окупації не назвати. Тільки нещодавно батьки скаржилися, що з урахуванням обов'язкової шкільної форми, зібрати дітей до школи — місія фінансово нездійсненна. При цьому рашисти нагадали, що кожна школа може сама диктувати не тільки фасон і колір шкільної форми, а й правила її носіння.

З кожним днем 1 вересня все ближче, і перед батьками школярів стоїть справжнє завдання із зірочкою, де купити шкільну форму, угодну божевільним рашистам. Цю тему масують зараз практично в соціальних мережах окупованих територій. Так, мами обговорюють, які "правила" виписала їхня школа, і діляться інформацією, де купити уніформу. Варто зазначити, що деякі школи наразі більш-менш лояльні, і вимагають не конкретну форму, а чорний верх, білий низ.

При цьому в деяких школах цілком діловий синій, сірий і одяг у клітинку опинилися під забороною. Тим же, кому шкільне керівництво прописало уніформу, складніше за всіх. Стрімголов вони шукають, де її купити в окупації. Так, наприклад, з'явилася інформація, що форму завезли в один із сільських магазинів. Автор пише, що "одна матуся з двома дітками не втрималася і пішла міняти на себе цю форму"…

Решті мам залишилося лише позаздрити наявності уніформи в сільському магазині. Утім, знайшлися й ті, хто тверезо зауважив, що старших дітей вирядити в сукню з фартухом буде дуже непросто. Поки припадок в окупантів зі знеособлення українських дітей триває, залишається лише очікувати експрес-курсів із в'язання гачком комірців і манжетів. На жаль, сарказм…

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя