Кращі види апаратних пілінгів для обличчя

Пілінг необхідний для більш глибокого очищення та видалення ороговілого шару шкіри. Його утворюють пилові та грязьові частинки, залишки косметологічних засобів, сальні пробки, відмерлі клітини шкіри.

Серед різних видів пілінгу виділимо апаратні методики проведення процедури. Вони забезпечують ефективні результати та щадно діють на шкіру, не викликаючи ризику опіку чи інших ушкоджень.

Переваги апаратного пілінгу

Апаратна методика набирає популярності і вже стала альтернативою улюбленим процедурам українок, таким як салонний хімічний пілінг та механічна чистка обличчя. Вона має багато переваг:

  • безболісність та відсутність відчуття дискомфорту в ході проведення;

  • висока ефективність;

  • тривале збереження результату;

  • безпека для шкіри та всього організму;

  • можливість проведення будь-якому типу шкіри;

  • різноманітна спрямованість – процедуру проводять для усунення різних дерматологічних проблем;

  • відсутність вікових обмежень – рекомендовано після 18 років.

Апаратний пілінг необхідний для корекції таких естетичних недоліків шкіри як підвищена жирність, схильність до запалень, ранніх зморшок, нерівний колір обличчя і неживість шкірних покривів, втрата шкірою пружності та еластичності.

Ультразвуковий піліг

Процедуру глибокого очищення шкіри виконують за допомогою ультразвуку. При цьому відбувається руйнування відмерлих ділянок, а здорові тканини не ушкоджуються. Ультразвуковий пілінг сприяє усуненню жирного блиску, видаленню чорних крапок (комедонів), активізації процесів відновлення шкірних клітин.

Вакуумна методика

Технологія виготовлення цього виду поверхневого пілінгу передбачає використання вакуумної насадки. З її допомогою можна добре очистити всі ділянки від скупчення бруду та шкірних виділень, у тому числі в найбільш важкодоступних місцях, наприклад, в області носа, підборіддя чи складок.

Мікродермабразія

Дана методика проведення поверхневого пілінгу забезпечує не тільки глибоке очищення шкіри обличчя, але також сприяє вирівнюванню шкірного рельєфу, наданню шкірі пружності, еластичності та свіжості.

Мікродермабразія ефективно бореться із віковими змінами шкіри – зморшками, заломами, пігментними плямами. Процедуру можна робити у будь-якому віці, вона має мінімум протипоказань.

Газорідинний пілінг

Процедуру проводять із застосуванням розчину кисню та води. Такий вид очищення шкіри має лікувальну дію і застосовується при запаленнях та вугровому висипі. Він також допомагає боротися з набряклістю, стимулюючи виведення зайвої рідини з організму. Газорідинний пілінг застосовують для усунення перших ознак старіння обличчя.

Кріопілінг

Такий спосіб передбачає вплив на шкіру низькими температурами. Під впливом холоду відбувається “виморожування” верхнього ороговілого шару, що сприяє посиленню обмінних процесів та прискоренню відновлення. Додатково стимулюється діяльність імунної системи. Як активну речовину використовують рідкий азот.

Лазерна технологія

Лазерні апапати широко використовуються в сучасній косметології, у тому числі і для проведення лущення верхнього шару шкіри.

Якщо під час застосування кріопілінгу відбувається «вимороження», то лазерний промінь забезпечує «випаровування» відмерлих і грязьових частинок. Можливості лазерної методики великі: крім боротьби із запаленнями, порушенням діяльності сальних залоз, ранніми зморшками, вона ефективно видаляє рубчики, сліди постакне та невеликі шарми. Лазерний пілінг проводиться як на всій поверхні обличчя, так і точково, якщо потрібна корекція окремих ділянок.

Як проводиться апаратний пілінг

Спеціальної підготовки до процедури не потрібно, але деякі види пілінгу мають протипоказання, тому потрібно заздалегідь обговорити з косметологом це питання.

Усі види апаратного пілінгу проводять після загального очищення шкіри. Процедури не викликають неприємних відчуттів, безболісні та не потребують анестезії.

Тривалість сеансу залежить від обраної методики пілінгу та обсягу роботи.

Після закінчення сеансу можливе невелике почервоніння покривів шкіри. Воно не становить небезпеки і швидко минає без спеціального лікування.

Результат апаратного пілінгу:

  • прискорення кровообігу та обмінних процесів у клітинах;

  • нормалізація діяльності сальних та потових залоз на обличчі;

  • розгладжування та вирівнювання шкіри, повернення чіткості овалу обличчя;

  • усунення вугрової висипки та прискорення природної регенерації шкіри в період постакне;

  • надання шкірі пружності та еластичності;

  • забезпечення зволоження шкірних покривів; нормалізація водного балансу;

  • підвищення рівня захисту шкіри від несприятливої зовнішньої дії.

Апаратний пілінг не вимагає тривалого відновлення шкіри, але в перші 2-3 дні потрібно дотримуватись ряду рекомендацій. Не можна піддавати обличчя впливу прямих сонячних променів, слід утриматися від походу в сауну чи солярій. Не можна робити скрабування у домашніх умовах або користуватися косметичними засобами зі спиртом.

Який вид апаратного пілінгу найбільш ефективний та корисний для шкіри? Однозначно відповісти це питання не можна. Усі види апаратного очищення мають свої переваги. При виборі враховують особливості шкіри, вік, обсяг процедури, наявність протипоказань, індивідуальні побажання клієнта.

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя