У Запоріжжі створили типовий проєкт захисту для АЗС | Перший Запорізький

Російські загарбники завдають по автозаправним станціям Запоріжжя й області удари. Для ворога це стало однією з пріоритетних цілей. Водночас обласна влада створили типовий проєкт захисту для АЗС.

Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.

Наразі автозаправки працюють у штатному режимі. Уже опрацьовано типовий проєкт захисту АЗС у прифронтових населених пунктах та розпочато комунікацію з власниками всіх заправок, щоб якомога швидше реалізувати необхідні заходи безпеки.

«Власники почали захищати автозаправні станції, огороджувати її біг-бегами. Завдяки встановленим захисним конструкціям під час удару 21 червня по АЗС вдалося уникнути жертв серед персоналу», – зазначив Федоров.

Нагадаємо, вранці 23 червня росіяни знову атакували автозаправну станцію. Поранення отримала 23-річна жінка.

Засмічення земель та згоряння будівлі АЗС: в екоінспекції озвучили наслідки російської атаки Дніпровського району Запоріжжя

Джерело

Новини Запоріжжя