
Ввечері, 20 червня, у Запоріжжі знову лунають вибухи. Станом на 17:35 відомо про одну поранену людину.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Мешканці обласного центра бачать дим над містом. Обставини події та кількість постраждалих встановлюються.
Доповнено о 17:52:
Через ворожий удар попередньо дві людини загинули.
Доповнено о 18:00:
Двоє людей загинули і щонайменше п’ять поранені: такі попередні наслідки ворожої атаки на Запоріжжя.
Окупована військами РФ Запорізька АЕС знову втратила зовнішнє живлення
