Власникам знищеного ворожими ударами житла у Запоріжжі виділили понад 5 млн грн компенсації | Перший Запорізький

Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок російської збройної агресії погодили виплату грошової компенсації ще чотирьом власникам осель, які не підлягають ремонту.

Про це повідомили у Запорізькій міській раді.

Загалом четверо власників знищених ворожими ударами осель отримають понад 5,4 мільйони гривень.

Всього за час роботи комісії було розглянуто 489 заяв, а ще 40 наразі в обробці.

У Запоріжжі планують перейменувати сквер в Заводському районі: триває опитування

Джерело

Новини Запоріжжя