
Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок російської збройної агресії погодили виплату грошової компенсації ще чотирьом власникам осель, які не підлягають ремонту.
Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Загалом четверо власників знищених ворожими ударами осель отримають понад 5,4 мільйони гривень.
Всього за час роботи комісії було розглянуто 489 заяв, а ще 40 наразі в обробці.
У Запоріжжі планують перейменувати сквер в Заводському районі: триває опитування
