Окупаційна пропаганда знову звітує про «сучасну медицину» в тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області, проте реальний стан речей відрізняється від тверджень російських загарбників.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Брехня про «нейрохірургію NASA», «відкриття онкодиспансеру після 30 років занепаду» і «передове лікування» звучить особливо абсурдно на тлі реальності.
До окупації у місті працювала нормальна медицина без снарядів і дефіциту. Тепер спостерігається втеча лікарів, відсутність ліків та лікування на рівні 1943 року.
««Відкриття» — це розграбоване і відновлене на 10%. «Інновації» — катетер на дроті й МРТ з чайником. До Росії ніхто не шукав лікаря в Telegram і не купував шприц на базарі», — йдеться у повідомленні Центра національного спротиву.
Нагадаємо, на тимчасово окупованій території Запорізької області триває криза у сфері охорони здоров’я — у регіоні гостро стоїть проблема нестачі медичного персоналу.
Раніше повідомлялось, що в окупованому Бердянську влаштовують виїзні прийоми спеціалістів з РФ через брак лікарів.
Окупанти рвуться на кордон Дніпропетровської, Запорізької і Донецької областей, ситуація на Оріхівському напрямку залишається нестабільною