У Херсоні російський дрон атакував автобус, багато постраждалих

В Херсоне дрон РФ атаковал автобус, много пострадавших

Фото: Херсонська обласна прокуратура

16 мирних жителів отримали поранення, двоє з них – у важкому стані. Всі постраждалі госпіталізовані. Повідомляє Корреспондент.net.

Уранці в суботу російські військові завдали удару безпілотним літальним апаратом по автобусу, який рухався в передмісті Херсона. Про це 9 серпня у Телеграмі повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

«Попередньо внаслідок цього терористичного удару загинули двоє чоловіків… Ще десять жителів області отримали поранення, серед них двоє – у важкому стані. Всі постраждалі госпіталізовані, перебувають під наглядом наших медиків. Інформація уточнюється», — написав він.

Трохи згодом Прокудін додав, що кількість постраждалих зросла до 16 осіб.

Трохи згодом Прокудін додав, що кількість постраждалих зросла до 16 осіб.

У свою чергу Херсонська окружна прокуратура уточнює, що всі потерпілі перебували всередині автобуса. Розпочато досудове розслідування за фактом вчинення військового злочину, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).

Джерело

Новини Запоріжжя