Повна валіза грошей: у Запоріжжі викрили схему розтрати понад 1,1 млн грн на ветеринарних послугах для безпритульних тварин

Полный чемодан денег: в Запорожье раскрыли схему растраты более 1,1 млн грн на ветеринарных услугах для бездомных животных

Вилучені гроші, фото Запорізька прокуратура

У Запоріжжі правоохоронці повідомили про підозру директору приватного товариства та колишньому керівнику комунального підприємства міськради у привласненні бюджетних коштів. Йдеться про суму понад 1,1 мільйона гривень, які були виділені на ветеринарні послуги для безпритульних тварин.

За даними слідства, протягом 2023–2025 років між комунальним підприємством та ТОВ укладалися договори на лікування та обслуговування безпритульних собак і котів. Однак, як встановили правоохоронці, посадовці діяли у змові та штучно завищували вартість послуг.

Читайте також: Удари ЗСУ по логістиці РФ на півдні ускладнили постачання на Запорізькому напрямку — ISW

Зокрема, до вартості контрактів безпідставно включали податок на додану вартість, хоча підприємство-підрядник ще у 2023 році втратило статус платника ПДВ.

У результаті таких дій з міського бюджету було зайво перераховано понад 1,1 млн гривень, що завдало збитків територіальній громаді Запоріжжя.

Досудове розслідування проводять слідчі поліції Запорізького районного управління за оперативного супроводу профільних підрозділів.

🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.

Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.

Підтримати редакцію
Джерело

Новини Запоріжжя