
Фото: РосЗМІ
У Росії повідомили про смерть колишнього міністра оборони РФ Сергія Іванова, якого протягом багатьох років вважали одним із найближчих соратників Володимира Путіна. Йому було 73 роки. Повідомляє Корреспондент.net.
Про смерть Іванова повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був.
Кар'єра одного з ключових представників кремлівської еліти
До лютого 2026 року Сергій Іванов обіймав посаду спеціального представника президента РФ з питань природоохоронної діяльності, екології та транспорту. 4 лютого він залишив цю посаду за власним бажанням.
Іванов входив до найближчого оточення Володимира Путіна ще з часів їхньої спільної служби в ленінградському управлінні КДБ.
Після приходу Путіна до влади він очолив Раду безпеки РФ, а у 2001 році став міністром оборони Росії, перебуваючи на цій посаді до 2007 року. Пізніше також керував адміністрацією президента РФ.
Його називали можливим наступником Путіна
У 2008 році Сергія Іванова вважали одним із головних претендентів на президентську посаду після завершення другого президентського терміну Володимира Путіна.
Однак у підсумку кандидатом Кремля став Дмитро Медведєв, який і був обраний президентом Росії, тоді як Іванов продовжив роботу у вищому керівництві країни.
🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.
Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.
Підтримати редакцію
Джерело
