Хотіла схуднути: 32-річна мати чотирьох дітей померла з голоду після операції на шлунку

Хотела похудеть: 32-летняя мать четырех детей умерла от голода после операции на желудке

У Британії померла мати чотирьох дітей Шеннон Мінан Брауз. Останні місяці жінки перетворилися на справжній кошмар, оскільки вона не могла їсти, її постійно рвало, у неї згнили зуби та почали випадати волосся. І всьому виною операція на шлунку, яку Шеннон зробила, щоб схуднути.

Деталі цієї трагічної історії розповіла родина Шеннон, щоб уберегти інших жінок від непоправної помилки. Що сталося – читайте у матеріалі Styler.

Хвороба закрила шлях до тренувань

Шеннон Брауз дуже хотіла схуднути, і для цього вона займалася спеціальними вправами з особистим тренером. Тренування давали добрий результат, і вона змогла позбутися кількох кілограмів.

Проте жінці поставили діагноз міопатія, що призвело до припинення тренувань та обмеження рухливості. Тому Шеннон ухвалила непросте рішення — вона поїхала до іншої країни, щоб зробити операцію на шлунку.

"Смерть дружини зруйнувала душу нашої родини. Вона добре справлялася з персональними тренуваннями, а потім, після COVID, у неї розвинулася міопатія. Їй довелося припинити тренування, і вона була практично прикута до дому. Її непокоїла рухливість", — розповів чоловік Дон для Belfast Live.

Операція перетворила життя на пекло

Він додав, що в операцію на шлунку Шеннон зробила у лютому минулого року. Через кілька тижнів після цього її стан почав погіршуватися.

Спочатку з'явилося блювання, потім почалися проблеми з харчуванням — вона не могла їсти тверду їжу. А останні місяці просто перетворилися на пекло — у неї згнили зуби та випало волосся.

"Вона їла тільки воду з каструлі з локшиною. У неї були судоми та біль, і її рвало так сильно, що зуби гнили від кислоти у шлунку. Ми не знали, що цього дійде. У нас з'являлася надія, що коли вона спробує з'їсти ще трохи, але потім все поверталося на круги свої. Вона взагалі не могла переносити тверду їжу. Це тривало 17 або 18 місяців", — розповів Дон.

Національна служба охорони здоров'я Британії зазначає, що є величезні ризики через такі операції. Після них у пацієнтів безліч побічних ефектів — утруднення ковтання, блювання та в деяких випадках — смерть.

"Я хочу, щоб усі знали, проводили дослідження та знали, який ризик несуть такі операції. Ви ризикуєте і кожен може побачити хороші відгуки про такі операції, але є й погані. Після операції вами ніхто не займатиметься, вас посадять у літак, і ви відлетите. І далі будете самі по собі", — додав чоловік загиблої жінки.

Органи просто почали відмовляти

У серпні стан жінки настільки погіршився, що її підключили до апарату життєзабезпечення у лікарні Альтнагельвін у Деррі. 25 серпня вона померла від поліорганної недостатності.

"Її печінка, легені та нирки почали наповнюватись рідиною, а потім серце відмовило. У лікарні у неї зі шлунка витягли шість літрів рідини", — додав Дон.

Без матері залишилося четверо дітей

У Шеннон залишилося четверо дітей — 14-річний хлопчик, близнюки 7 років та молодший син 5 років. Мама дітей померла за кілька днів до дня народження наймолодшого сина.

Скорботна родина відзначила п'ятий день народження малюка зі свічками та тортом під час поминок Шеннон у будинку її батьків у Креггані. Рідні намагалися пом'якшити удар для дітей.

За словами батька, старший син шокований, близнюки вже розуміють, що мама померла, а малюк поки не усвідомлює. Дон пояснив йому, що "мама тепер ангел, який живе у хмарах".

 

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя