Гауляйтерка Данильченко заявила про створення фракції «Єдіной Росії» у Мелітополі: чергова партія зрадників у кадрі (фото, відео)

Гауляйтерша Данильченко заявила о создании фракции "Единой России" в Мелитополе: очередная партия предателей в кадре (фото, видео)

Парад колобків триває: гауляйтерка Данильченко оголосила про створення фракцій "Єдіной Росії" в окупованих містах Запорізької області. І звісно ж, Мелітополь — не виключення.

Більш того, за словами зрадниці, хтось з обраних "депутатів" від партії бункєрного Путіна вже незабаром розпочнуть роботу у Мелітопольській фракції.

— Я хочу від щирого серця привітати всіх учасників цих конференцій, також обраних депутатів від партії "Єдина Росія", і привітати керівників фракцій, які зараз розпочнуть роботу. Для нас, для партії "Единая Россия", і як для жителів нашої території, це історична подія. Вона дає початок формуванню всіх органів місцевого самоврядування.

Важко уявити, про який початок каже гауляйтерка, адже все це більше схоже на кінець. Щонайменше — кінець "спокійного" життя для зрадників. Тож ми продовжуємо знайомити вас з любителями "узького міра", аби кожен знав "хероїв" в обличчя.

Списки зрадників

Нагадаємо, згідно з намальованими в Кремлі цифрами, до Мелітопольської міськради "пройшли" 25 осіб. 22 з них представляють партію бункерного Путіна "Единая россия". Два місця з барського плеча кинули "Справедливій Росії", а одне місце — КПРФ. З відомостями про першу шістку зрадників можна ознайомитись у попередньому матеріалі.

1

№7. Андрій Хрущ

Колись Андрій Сергійович Хрущ починав промишляти у сфері комунальних послуг. Де власне і виріс над самим собою, ставши начальником комунального сектору міста Мелітополь. Згодом майбутній зрадник став депутатом Мелітопольської міськради, а далі "все як в тумані", і ось з початком окупації Хрущ вже погоджується на співпрацю з окупантами. З того часу радо служить рашистам та регулярно дає коментарі пропагандистським телеканалам.

1

І Хрущ не залишився без уваги — Запорізька обласна прокуратура оголосила йому підозру. В окупаційній "адміністрації" він займає посаду "керівника ЖЕКу". Серед "заслуг" Хруща, зокрема, викрадення авто одного з підприємств та заборона на гніздування ворон, через яку масово спалювали дерева. Також він вимагає платити за комунальні послуги готівкою через касу. Його чекає до 10 років позбавлення волі, позбавлення права обіймати державні посади до 15 років та можлива конфіскація.

№8. Ангеліна Ярчук

Закінчивши школу та вуз, Ангеліна старанно гризла граніт науки, і відзначилася деякими досягненнями. Наприклад, у 2019 році вона успішно захистила кандидатську дисертацію у Донецькому національному університеті ім. Ст. Стуса. Працювала Ярчук викладачем кафедри менеджменту Таврійський державний агротехнологічний університет. З сім’єю у неї теж було все гаразд – вона вийшла заміж і виховує гарну дочку. На жаль, невдовзі Ангеліна показала, хто вона насправді.

Після початку вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року та входу російських окупантів до Мелітополя, Ярчук зрадила Україну та перейшла на “роботу” до загарбників. Останні за це “підвищили” її у “посаді” – тепер Ангеліна Ярчук “проректор з міжнародних питань” у т.зв. “Мелітопольський державний університет ім. Макаренка”.

1

Встановлено, що на “посаді” Ангеліна схиляла викладачів і студентів університету до співпраці з так званою “окупаційною адміністрацією” і брала участь у створенні пропагандистських сюжетів для кремлівських ЗМІ.

 

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя