Дива не буде. Буданов висловився про можливі зміни у мобілізації

Чуда не будет. Буданов высказался о возможных изменениях в мобилизации

Фото: керівник Офісу президента України Кирило Буданов (Getty Images)

Під час війни не варто очікувати кардинальних змін у системі мобілізації в Україні. Більшість проблем, пов’язаних із цим процесом, складно вирішити в умовах воєнного часу.

Про це заявив керівник Офісу президента України Кирило Буданов, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Суспільне.

Коментуючи можливі зміни у роботі територіальних центрів комплектування та сам механізм мобілізації, він зазначив, що нинішній процес часто виглядає хаотичним. Водночас, за його словами, радикально реформувати систему під час активної війни практично неможливо.

Буданов наголосив, що українській армії необхідний людський ресурс для підтримки оборони на фронті. Однак значна частина громадян не поспішає долучатися до війська, зокрема через інформацію про бойові дії, яку вони бачать у соціальних мережах і месенджерах.

«Є мінімальний план — певна кількість людей, яка повинна поповнювати армію, щоб утримувати фронт. Але між цією потребою та небажанням людей іти воювати немає балансу. Тому якщо люди не приходять добровільно — їх доводиться мобілізувати», — пояснив він.

За словами Буданова, не варто очікувати, що ситуацію змінить лише перейменування чи реорганізація ТЦК. Суть процесу залишиться незмінною — мобілізація громадян для підтримки армії.

«Чуда не буде. Інакше фронт просто не втримається», — підсумував він.

🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.

Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.

Підтримати редакцію
Джерело

Новини Запоріжжя