VELO Тropic Breeze — зручно завжди та будь-де

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.  

На правах реклами.  

Для любителів  екзотичних смаків ми пропонуємо ознайомитися з VELO Tropic breeze  —  це ваш новий супутник на кожен день. Він не лише допомагає отримати насичення від нікотину без диму*, але й пропонує вам абсолютно новий смаковий досвід. З VELO, вам не потрібно вибирати між зручністю та смаком. 

Нікотинові паучі відрізняються якістю і приємним смаком. Зокрема, VELO Tropic Breeze Х-Strong є одним з найпопулярніших продуктів. Ці нікотинові паучі мають яскравий смак тропічних фруктів з легким освіжаючим відтінком. 

Подушечки VELO виготовляються за запатентованою формулою з високоякісних інгредієнтів. До їх складу входить нікотин, мікрокристали целюлози, вода, ароматизатори та підсолоджувачі.

Окрім того, ви можете вибрати й інші смаки нікотиновмісних паучів. Незалежно від ваших смакових вподобань, ви обов’язково знайдете щось, що вам сподобається. У нашому асортименті представлені паучі зі смаком м’яти, фруктів тощо**: 

 • BERRY FROST — це яскраве поєднання лісових ягід із прохолодою свіжої м’яти та ментолу;  
 • ICE COOL — мають виразний смак перцевої м’яти з освіжаючим післясмаком;  
 • FREEZE — це поєднання екстремального смаку перцевої м’яти з прохолодою ментолу;  
 • URBAN VIBE — це насичений смак журавлини;  
 • X-FREEZE — вибухова свіжість ментолу;  
 • ARCTIC FROST — смак арктичної свіжості ментолу. 

З урахуванням потреб наших клієнтів, ми пропонуємо різні варіанти по міцності  —  від легких до міцних. Це означає, що ви можете вибрати той варіант, який найкраще відповідає вашим потребам. 

Міцність позначається крапками: 

 • 2 крапки — MEDIUM; 
 • 3 крапки — STRONG; 
 • 4 крапок — X-STRONG; 
 • 5 крапок — ULTRA; 
 • 6 крапок — MAX. 

Також зручною є й упаковка наших продуктів. Це стильний і компактний кейс для зберігання паучів, які легко помістяться в кишеню або сумку. 

Точки продажу VELO 

Щоб придбати нікотинові паучі, вам не обов’язково виходити з дому. Ви можете зробити це, просто відвідавши інтернет-магазин на офіційному сайті VELO. Тут ви зможете ознайомитися з повним асортиментом продуктів, подивитися детальні описи та відгуки клієнтів. Ціна за баночку VELO коливається від 140 до 150 грн в залежності від обраного смаку та міцності**.. 

Для тих, хто віддає перевагу покупкам офлайн, продукція доступна в численних роздрібних магазинах, супермаркетах та кіосках по всій країні. На сайті можна знайти найближчі точки продажу, навіть якщо ви в дорозі чи іншому місті. 

VELO — це більше ніж просто нікотинові паучі. Це новий безтютюнний спосіб отримати нікотинове насичення. Спробуйте різні смаки та оберіть для себе комфортний варіант VELO

* Цей продукт не виключає всіх ризиків, містить нікотин, що викликає залежність 

**лінійка та ціна актуальна станом на 15.08.2023

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя