
На Півдні прикордонники продовжують ефективно виконувати бойові завдання, знищуючи ворога та зменшуючи його військовий потенціал.
Нові кадри ударів по окупантах та ворожій техніці опублікував Бердянський прикордонний загін.
Під час одного з польотів пілоти дронів Держприкордонслужби помітили рух противника, а згодом — і місця його дислокації. Оператори БпЛА відреагували миттєво: усі цілі знищили разом із живою силою.
Також FPV-дрони наздогнали квадроцикл, спалили «буханку», знищили вогневу позицію, антенне обладнання, камери відеоспостереження та РЕБ противника.
«Державна прикордонна служба України 24/7 стоїть на захисті українського народу, суверенітету, територіальної цілісності та є невіддільною складовою Сил оборони України», — зазначає Бердянський прикордонний загін.
Табір майбутніх солдатів: школярів з окупованої частини Запорізької області вивезли у Волгоград на стройові заняття та тактичні тренування, — ФОТО
