У Запоріжжі створюють майданчик для майстер-класів, зустрічей з митцями й з найбільшим open-air екран у місті | Новини Запоріжжя

Невдовзі у Запоріжжі з’явиться новий майданчик для проведення різноманітних майстер-класів, зустрічей з митцями, живого спілкування та перегляду кіно просто неба.  

Про це повідомили у департаменті культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної військової адміністрації.

Новий майданчик створюють за підтримки українського культурного фонду на базі Запорізького фахового коледжу мистецтв і культури імені Платона Майбороди. У новому просторі можна буде творити, підтримувати одне одного через мистецтво, навчатися нового та дивитися кіно просто неба.

«Тут буде по-справжньому неформально й щиро. У дворику зʼявиться найбільший open-air екран у місті. А це — затишні вечори, гарне кіно і живі розмови після перегляду», – повідомляють у департаменту.

Новий майданчик буде знаходитися на бульварі Марії Примаченко, 22. У департаменті обіцяють невдовзі анонсувати події на жовтень.

У чотирьох парках Запоріжжя будують нові інклюзивні спортивні майданчики, — ФОТО

Джерело

Новини Запоріжжя