
У неділю вранці у Запоріжжі сталася серйозна аварія. Водій легкового автомобіля врізався у відбійник. На місці події працювали рятувальники, поліція та лікарі «швидкої допомоги».
Про це повідомляють у ДСНС у Запорізькій області.
Аварія сталася 7 січня близько 9:30 ранку. Водій легкового авто врізався у відбійник. Внаслідок пригоди машина отримала серйозні механічні пошкодження, а водія транспорту затиснуло в машині.
За допомогою спецтехніки рятувальники, що прибули на місце події, дістали чоловіка з понівеченого авто і передали медикам. Потерпілого госпіталізували.
Обставини аварію встановлюють правоохоронці.
Стало відомо, про стан постраждалих внаслідок ранкових ударів по Запоріжжю, — ФОТО.




