
Статистичні дані Українського центру з гідрометеорології. Суспільне Запоріжжя
У Запоріжжі та області наприкінці грудня синоптики прогнозують морозну та сніжну погоду.
Про це у коментарі Суспільному повідомила заступниця директора Запорізького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна.
"В останні вихідні грудня вихідні дні черговий атлантичний циклон принесе нову порцію снігу. Температура повітря вночі – 2-7° морозу, вдень – від 3° морозу до 2° тепла", — зазначила синоптикиня.

Тетяна Сорокіна про погоду у Запоріжжі наприкінці грудня . Суспільне Запоріжжя
А з 29 по 31 грудня очікується невеликий сніг:
"Новий рік зустрічатимемо зі снігом. Температурний фон суттєво не зміниться. Увесь час на дорогах буде зберігатися ожеледиця", — розповіла Тетяна.

Тетяна Сорокіна демонструє прогноз від Українського гідрометеорологічного центру на січень. Суспільне Запоріжжя
Водночас синоптикиня зазначає, що за прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, середня місячна температура в січні буде 3,9° морозу, що на 1,4° нижче за кліматичну норму.

Статистичні дані Українського гідрометцентру. Суспільне Запоріжжя
