
Двох чоловіків підозрюють у незаконному продажі ручного протитанкового гранатомета та 19 гранат. Їм загрожує до семи років позбавлення волі.
Про це повідомляє Національна поліція Запорізької області.
Співробітники поліції та СБУ затримали раніше судимого 54-річного чоловіка. За даними слідства, 15 квітня він продав ручний протитанковий гранатомет за 22 тисяч гривень, а згодом — чотири корпуси гранат із підривачами за 6 тисяч гривень.
Окрім цього, затримали 27-річного військовослужбовця, який самовільно залишив військову частину та намагався продати 15 наступальних осколкових гранат за 20 тисяч гривень.
Вилучені зброю та боєприпаси направили на експертизу. Чоловікам інкримінують злочин, передбачений ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.
Поліція Запорізької області просить повідомляти про відомі факти незаконного обігу зброї, боєприпасів і вибухових речовин на спецлінію 102.



У Запоріжжі викрили схему з дезертирства: серед затриманих посадовець військової частини
