Карта бойових дій в Україні 23 липня

Карта бойових дій в Україні 23 липня

Карта бойових дій в Україні 23 липня — фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сьогодні, 23 липня, в Україні розпочалася 515-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

RADA.zp.ua публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 23 липня.

22 липня українські війська продовжували контрнаступальні дії щонайменше на трьох ділянках фронту. Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські контрнаступальні операції найближчим часом можуть активізуватись, а затримка контрнаступних операцій частково пов’язана з обмеженістю матеріальних засобів.

Українські війська завдали ударів по російському нафтобазу та складу боєприпасів у Криму.

Арешт Гіркіна не викликав широкого обурення в російській ультранаціоналістичній спільноті як деякі попередні випадки, що свідчить про зростаючу фрагментацію інформаційного простору.

Російські війська вели наступальні операції вздовж західного кордону Донецької та східної Запорізької областей, але не здійснювали жодного підтвердженого чи заявленого поступу.

Відомі члени Ради Федерації РФ виступили проти законопроекту, спрямованого на підвищення верхньої межі призовного віку за збереження нижньої межі в 18 років.

Російська окупаційна влада продовжує переселяти українських дітей з окупованої України до Росії. Присутність групи Вагнера у Білорусії, ймовірно, розширюється.

Карта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.org

22 липня українські війська вели наступальні дії на лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна без просування. Спікер Західного угруповання військ РФ Сергій Зібінський стверджував, що українські сили безуспішно контратакували в районі Масютівки (13 км на північний схід від Куп’янська) і Петропавлівки (7 км на схід від Куп’янська).

Російські джерела стверджували, що російські війська вели наступальні дії у Куп’янському районі та просунулися у цьому районі 22 липня.

Карта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.org

Російські джерела стверджували, що 22 липня українські війська продовжували контрнаступ на північ і південь від Бахмута, не просуваючись уперед. Генштаб України не оприлюднив чергову інформацію про контрнаступну операцію України в районі Бахмута. Російські війська продовжували контратаки в районі Бахмута, але 22 липня не досягли жодних підтверджених успіхів.

У Генштабі України повідомили, що українські війська відбили російські штурми поблизу Авдіївки, Першотравневого (11 км на південний захід від Авдіївки), Красногорівки (22 км на південний захід від Авдіївки), Мар’їнки (27 км на південний захід від Авдіївки) і Новозахідки.

Карта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.orgКарта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.org

Українські війська 22 липня вели наступальні дії у районі західного кордону Донецької та східної Запорізької областей без просування. У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Бердянському напрямі. Російські війська вели наступальні дії вздовж західного кордону Донецької та східної Запорізької областей і не робили жодних підтверджених наступів 22 липня. Український Генштаб повідомив, що російські війська вели невдалі наступальні дії поблизу Благодатного (5 км на південь від Великої Новосілки).

Карта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.orgКарта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.org

Карта бойових дій 23 липня –Карта бойових дій 23 липня – Фото: understandingwar.org

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя