Зеленський попередив про нову масовану атаку Росії: коли очікувати загрози

Зеленский предупредил о новой массированной атаке России: когда ожидать угрозы

Володимир Зеленський / © Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що російські окупанти не планують зменшувати інтенсивність ударів по енергосистемі України найближчим часом. Наступні удари по критичній інфраструктурі очікуються як весною, так і в наступну зиму. Повідомляє ТСН.

«Весною росіяни не збираються зменшувати кількість та цинізм ударів. Вони також готуються бити по критичній інфраструктурі», — наголосив Зеленський у вечірньому зверненні.

Стратегія захисту енергетики

Президент підкреслив, що Україна має реалізувати дві складові стратегії стійкості:

  • Підготовка до атак у найближчий період.
  • Системне укріплення енергосистеми на наступний холодний сезон.

Мета цих заходів — запобігти катастрофічним проблемам, з якими зіткнулися деякі громади цієї зими.

«Зараз потрібно взяти весь найкращий досвід із регіонів, детальні завдання для військових та нашої дипломатії і реалізувати дві частини загальнодержавної стратегії», — підкреслив Зеленський.

Особлива увага приділяється запасним варіантам виробництва світла та тепла, щоб міста могли реально захистити інфраструктуру від усіх можливих загроз.

«Альтернативи генерації та теплопостачання, додаткові джерела енергії, реальний захист — усе це має бути», — додав він.

Президент також проаналізував минулу зиму: результати підготовки в регіонах були різними. Деякі громади змогли ефективно захистити людей, інші — ні. Зеленський подякував керівникам громад, які вже представили свої плани стійкості, та уряду за розробку підходів до роботи на наступну зиму.

🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.

Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.

Підтримати редакцію
Джерело

Новини Запоріжжя