Україна погодилася на додаткові вимоги МВФ: перелік та терміни виконання

Украина согласилась на дополнительные требования МВФ: список и сроки выполнения

Україна взяла на себе зобов'язання за чотирма додатковими вимогами МВФ.

Про це повідомило Міністерство фінансів, опублікувавши у п'ятницю, 7 липня, оновлений меморандум про економічну та фінансову політику з Міжнародним валютним фондом в межах першого перегляду кредитної програми.

У цьому документі йдеться, що до кінця вересня повинні набрати чинності статті Бюджетного кодексу, які дозволять підготовку середньострокового бюджетного планування, розроблення боргової стратегії, а також обмеження ризиків за державними гарантіями. Такі ж терміни встановлено для створення концептуальної записки щодо програми "5-7-9" з пропозиціями залишити її лише для малих та середніх компаній.

До кінця жовтня Державна податкова служба та Державна митна служба мають розробити план дій з заходами, які будуть інтегровані в загальну Національну стратегію доходів. Також до цієї дати повинно відбутися призначення наглядової ради для Оператора газотранспортної системи України.

Вимогу щодо повернення довоєнного податкового режиму, передбачене законопроєктом №8401, Україні дозволили відкласти на місяць – до 1 серпня.

Решта 13 вимог залишились без змін. П'ять із цих “маяків” МВФ Україна вже виконала.

https://tsn.ua/groshi/ukrayina-pogodilasya-na-dodatkovi-vimogi-mvf-perelik-ta-termini-vikonannya-2365828.html

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя