У Мелітополі городянка поскаржилася в окупаційну адміністрацію на високі ціни — відповідь здивувала

В Мелитополе горожанка пожаловалась в оккупационную администрацию на высокие цены - ответ удивил

Виживати в окупованому Мелітополі людям дуже складно. Добре живуть у "нових регіонах" лише на картинках рашаТВ.

Люди масово залишилися без роботи, а ціни на продукти просто шокують. Хто їх формує в Мелітополі, залишається тільки здогадуватися. Навіть жителі Москви — одного з найдорожчих міст світу, були дещо спантеличені вартістю життя на "асвабажденной" території.

Утім окупанти регулярно влаштовують цирк із так званим "Патрулем цін", але навіть мелітопольці не в курсі, де вони беруть ці "гранично допустимі ціни" і які товари вважаються соціально значущими. Утім мелітопольці не раз ставали свідками того, як, побачивши комісію, продавці переклеювали цінники на "потрібні", а після того, як перевіряльники пішли, повертали старі. А ціни як були кінськими так і залишилися.

— Учора зв'язувалася телефоном із нашою "доблесною" адміністрацією, — розповіла городянка. Бо, вибачте, кіло помідорів — уже 145 рублів, коли таке було? Вересень, у нас же південний регіон, усе своє, а ми платимо за овочі, наче їх до нас везуть із Московії. Яка тут може бути консервація?

Виходить, на підконтрольній території України помідори можна купити в середньому за 20 грн, а за акцією і за 8 грн, а в Південному Мелітополі ціна щонайменше втричі вища. За словами жінки, місцеві підприємці ледь не щодня малюють нові цінники, бо за фактом їх ніхто не контролює.

— Інспектори існують тільки на папері, а тих, що показують по телевізору, тільки там і бачимо. У реальності продовжуємо платити шалені ціни, бо нема кому поскаржитися. Учора набралася сміливості, зателефонувала в адміністрацію. Кажу, де ж ваш "патруль цін"? А вони мені: "Жінко! Маєте надати всю інформацію про власників магазинів, які, на вашу думку, наживаються на містянах. А ще — чеки…." Я їм пояснюю, що в супермаркетах ще можна отримати чеки, а в маленьких магазинах, на жаль. На що мені відповіли: "Тоді не морочте голову нам. Без вас проблем вистачає…."

Дійсно в більшій частині магазинів у Мелітополі не дають чеків. І ошуканому покупцеві, навіть стоячи біля каси нічим довести свою правоту. А відмашка окупаційної адміністрації не новинка, у січні там вирішили проблеми самотньої пенсіонерки, порадивши їй "менше жерти".

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя