
Потяги у Запоріжжі затримуються, фото Наталія Селюкова
Відрядження із Запоріжжя стають дедалі складнішими через безпекову ситуацію та проблеми з логістикою. Про це у Facebook повідомила користувачка Наталія Селюкова, описавши власний досвід поїздки.
За її словами, подорож до Трускавця розпочалася з додаткових труднощів: потяг вирушає з Дніпра, тож пасажирам доводиться спершу їхати близько двох годин автобусом. Втім, основні складнощі виникли вже на залізниці — через обстріли інфраструктури поїзд спочатку затримали на годину, потім ще на дві.
Читайте також: Чи треба ВПО Запорізької області платити комуналку за зруйноване житло — відповідь юриста
Пасажирів кілька разів запрошували на платформу, однак відправлення щоразу переносили. У спеку до +40°C люди змушені були чекати просто неба. Загалом затримка склала понад 5,5 години.
Як зазначає авторка допису, «Укрзалізниця» намагалася впоратися із ситуацією — зокрема, об’єднали два потяги в один. Водночас на платформі зібралися сотні людей, серед яких були діти та літні пасажири. Місць для сидіння не вистачало, а придбати воду було ніде.
Під час очікування одній із жінок стало зле через тепловий удар. Допомогу їй надавали інші пасажири, тоді як бригада екстреної медичної допомоги прибула лише через годину.
Ситуацію ускладнювали й повітряні тривоги — пасажири намагалися сховатися в підземних переходах. Після відбою потяг нарешті рушив, однак дорога супроводжувалася новими викликами.
За словами очевидців, під час поїздки кілька разів оголошували евакуацію. Також над потягом фіксували безпілотник, через що провідники просили пасажирів відійти подалі від вагонів.
У підсумку поїзд суттєво відстає від графіка — орієнтовне запізнення становить до 9 годин. Подальший маршрут залишається невизначеним: не виключена пересадка на інший потяг.
Пасажири сподіваються дістатися пункту призначення вже сьогодні.
🟦 Команда РІА Південь працює, щоб ви знали правду.
Ми щодня збираємо важливі новини про Запоріжжя та окуповані території, спростовуємо фейки російської пропаганди, розповідаємо про проблеми ВПО та допомагаємо їх вирішити.
Якщо наша робота важлива для вас — підтримайте редакцію донатом.
Підтримати редакцію
Джерело
