Росіяни почали будувати «зуби дракона» у Бердянську

Россияне начали строить "зубы дракона" в Бердянске

В міру просування Сил оборони російські окупаційні війська зміцнюють свої позиції та зводять нові фортифікаційні споруди на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

Російські військові активно будують другу та третю лінію оборони.

Про це повідомляють «Бердянськ Сьогодні».

Як раніше повідомляла Наталія Гуменюк, керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони «Південь», на другому та третьому рубежі оборони ворог додатково окопується і встановлюють залізобетонних конструкцій.

Елементи укріплень для оборонних споруд окупанти не лише завозять із Росії, а й виробляють на «націоналізованих» заводах у Мелітополі та Бердянську.

«Принаймні, послуга виготовлення протитанкової фортифікаційної споруди, відомого як «зуби дракона», є у прайсі ТОВ «Айтех», який керує захопленими бердянськими підприємствами», — йдеться у повідомленні.

Згідно з промоматеріалами, ця ж російська структура управляє захопленим у квітні 2022 року Мелітопольським заводом залізобетонних виробів. Тепер обидві виробничі бази під назвою «ЖБК-185» виробляють продукцію цивільного та військового призначення.

На інтернет-сервер «Авіто» розміщено оголошення про продаж фортифікаційних споруд. Вартість однієї бетонної піраміди від виробника, що знаходиться на окупованій частині Запорізької області, становить майже 11400 рублів. Російські підприємства продають такі за 6500 рублів.
 

Джерело

Корисний сайт для мешканців міста Запоріжжя